top of page

Жах координатора: “Запізнилися, не встигли, пропустили…”

Учительська

Проект  -   це обмежена в часі, ресурсах та вимогах якості унікальна сукупність процесів, направлена на створення нової цінності. (Вікіпедія)

   Головний ризик - кинути розпочате на півдорозі.

  Ми не збираємося вести команди “навпомацки”. Навпаки, публікуємо всі етапи (завдання) в день відкриття проекту, щоб учителі-координатори змогли скласти свій графік просування команди, враховуючи всі позитивні та негативні фактори.

  Це наш дебютний мережний  проект. І ми вирішили не оцінювати роботи учасників, а лише обмежитися коментуванням.  До речі, коментувати роботи можуть усі вчителі, учні,  якщо мають таке бажання.   Адже саме участю в  такій соціальній акції ми хочемо показати важливість голосу кожного...

  Шановні колеги, ми всі дуже завантажені роботою, тому давайте зробимо глибокий вдих - видих і подумаємо, що може заважати нам виконувати завдання вчасно, а що може надати додатковий резерв часу.

  1. Народна мудрість нас навчає: “Ніколи не відкладай на завтра те, що можеш зробити сьогодні”. І це може стати девізом будь-якої команди, яка має на меті завершити проект успішно.

  2. Не залишайте виконання завдань на останній день! Не сплять вночі не тільки організатори проекту, але й самі вчителі, й діти, чекаючи на відгук про виконану роботу.

  3. Також не залишайте оформлення своєї проектної сторінки (в нашому  з вами випадку - це віртуальна стіна ) на останній день. 20 лютого ми просимо Вас переконатися, що Ваш продукт якісний! Якщо Ви розміщатимете роботи заздалегідь, тоді експерти, організатори, інші учасники зможуть вчасно Вам допомогти, звернути Вашу увагу на помилки.

  4. Пам’ятайте про стиль керівництва проектом. Не “переймайте” ініціативу!

  5. Дозвольте дітям зробити самостійно те, що вони можуть.

  6. Не жалійте часу на рефлексію після кожного етапу. Нагадайте дітям про віртуальний щоденник, залиште у ньому також  і свої враження (Що робили? Як робили? Що вийшло? Чого не вистачало? Що було не зрозумілим?)

   Можливо, текст вище Ви прочитали як серію “10 найкращих порад, якими ніхто не користується”. Тоді поділіться своїми порадами з усіма нами!

bottom of page